God förmiddag Finisar đ

Idag vakna jag klockan 6:00, gjorde i ordning en energi drink till mannen som han fick ta med sig till jobbet. Tycker inte han ska dricka sÄ mycket power king eller Nocco sÄ han fick med sig en jag gjorde. Mös lite med Karim innan det va dags att gÄ till skolan.
PĂ„ skolgĂ„rden sa han mamma jag vill hem jag orkar inte med det hĂ€r idag đđ.
Hunnit med en massa idag kĂ€nner jag. Jag har dammsugit bĂ„de över och undervĂ„ning, gĂ„tt ut med kĂ€llsortering, startat en tvĂ€ttmaskin, tömt diskmaskinen samt plockat in nytt och gĂ„tt till affĂ€ren 2 gĂ„nger och nu mina vĂ€nner kĂ€nner jag mig helt fĂ€rdig som artist đ€Ł..
Ska snart Àta lite lunch innan jag mÄste hÀmta Karim 12:45. Men jag kanske hinner hÀnga tvÀtten och starta en ny
Ni fÄr ha en underbar tisdag
7 comments on “God förmiddag Finisar đ”
Jag blev vÀldigt nyfiken pÄ energidrinken! Vad hade du i den?
Hur gör du den drinken som du gav till honom? Mycket ingredienser?
Sknt att fĂ„ en massa gjort, det fĂ„r inte jag just nu – vi bara bygger đ
Ja bra att du gör egen dricka dÄ, sÄ det inte blir för mycket energidrink, samt hoppas att det gick bra pÄ skolan senda
Du har haft full rulle ser jag. Vad var det för energidryck du gjorde?
Vad gör du för energidryck hemma? Jag gillar energidrycker och Àven om jag inte dricker nÄgra mÀngder sÄ slinker det ner en och annan.
HĂ€rligt att man hinner med en massa saker đ i bland orkar man inte bara vara pĂ„ skolan gulligt sagt